0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بلاگ
17 بلاگ
آشنایی با پروژکتور
آشنایی با پروژکتور
يكشنبه, 20 اسفند 1402
0

معرفی انواع پرژکتور های محیطی در وات های مختلف و آشنایی با آنها

جزییات
باتری تلفن بی سیم
باتری تلفن بی سیم
سه شنبه, 15 اسفند 1402
0

باتری تلفن پاناسونیک دارای انواع مختلفی می باشد و عموما به طور میانگین 400 سیکل شارژ را پاسخگو می باشد . در این متن در مورد انواع و دوام باتری ها مطالبی جمع آوری شده است.

جزییات
میکروسوییچ چیست
میکروسوییچ چیست
پنجشنبه, 16 آذر 1402
0

نوعی سوئیچ الکتریکی است که با فشار یا جابه‌جایی کمی، تماس الکتریکی را برقرار یا قطع می‌کند. این سوئیچ‌ها در اتوماسیون صنعتی، الکترونیک مصرفی، دستگاه‌های الکتریکی خانگی و دیگر دستگاه‌ها استفاده می‌شوند. اینجا چند نکته در مورد میکروسوئیچ و کاربردهای آن آورده شده است:

جزییات
سیم ترموکوپل و انواع آن
سیم ترموکوپل و انواع آن
چهارشنبه, 15 آذر 1402
0

در ساختار سیم ترموکوپل، دو فلز با خواص ترموالکتریک متفاوت به یکدیگر متصل می‌شوند. نقطهٔ اتصال این دو فلز به نام نقطهٔ جوش یا نقطهٔ هم‌جوشی شناخته می‌شود. این نقطه از مهمترین عوامل تعیین کنندهٔ خصوصیات سیم ترموکوپل است.

جزییات
کنتاکتور
کنتاکتور
پنجشنبه, 2 آذر 1402
0

کنتاکتور وسیله ای الکتریکی است که برای روشن یا خاموش کردن مدار الکتریکی از راه دور استفاده می شود. این یک نوع رله با ظرفیت بیشتر است و معمولاً در کاربردهایی که جریان بالایی مورد نیاز است استفاده می شود. کنتاکتورها معمولاً در تنظیمات صنعتی و تجاری برای کنترل موتورهای الکتریکی، روشنایی، عناصر گرمایشی و سایر بارهای قدرت استفاده می شوند.

جزییات
ساختار و ویژگی مهم باتری های لیتیوم پلیمر
ساختار و ویژگی مهم باتری های لیتیوم پلیمر
دوشنبه, 20 شهریور 1402
0

در مقاله زیر به بررسی ساختار داخلی باتری لیتیوم پلیمر و اجزای مهم آن پرداخته ایم همچنین تاریخچه انواع باتری ها و مزایا و معایب باتری های لیتیوم پلیمری و اطلاعات عمومی در مورد باتری لیتیوم پلیمری و اتفاقاتی که در جریان شارژ و دشارژ باتری لیتیوم پلیمری روی می دهد و نیز هشدارهای ایمنی برای باتری لیتیوم پلیمر را به اختصار شرح داده ایم و در انتها نکات مربوط به دفع و دور انداختن باتری لیتیوم پلیمر را متذکر شده ایم .

جزییات
شارژ اولیه باتری تلفن پاناسونیک
شارژ اولیه باتری تلفن پاناسونیک
چهارشنبه, 1 شهریور 1402
0

شارژ کامل اولیه به معنای شارژ کامل تا 100٪ باتری در ابتدای استفاده از دستگاه جدید یا باتری جدید است. این شارژ اولیه برای فعال‌سازی و بهینه‌سازی عملکرد باتری استفاده می‌شود. شارژ کامل اولیه معمولاً به مدت 6 تا 8 ساعت انجام می‌شود و هدف آن ایجاد ساختار داخلی مناسب باتری و بهبود عمر مفید آن است. در این مرحله، توصیه می‌شود دستگاه را به صورت متصل به شارژر نگه دارید و تا پایان زمان مشخص شده شارژ کنید.

جزییات
علت داغ شدن باتری تلفن پاناسونیک
علت داغ شدن باتری تلفن پاناسونیک
سه شنبه, 31 مرداد 1402
0

تلفن‌های بی سیم پاناسونیک، با ویژگی‌ها و امکانات پیشرفته‌ای که ارائه می‌دهند، یکی از محصولات محبوب در بازار تلفن‌های خانگی هستند. هرچند که این دستگاه‌ها با طراحی مدرن و تکنولوژی پیشرفته طراحی شده‌اند، اما در برخی مواقع ممکن است متوجه شوید که باتری تلفن شما گرم می‌شود و یکی از دلایل خرابی باتری تلفن نیز ممکن است همین باشد. در این مقاله به بررسی علل گرم شدن باتری تلفن بی سیم پاناسونیک می‌پردازیم و راهکارهایی برای حل این مشکل ارائه می‌دهیم.

جزییات
علائم خرابی باتری تلفن پاناسونیک
علائم خرابی باتری تلفن پاناسونیک
شنبه, 28 مرداد 1402
0

در استفاده از تلفن خانگی بی سیم، باتری یکی از عناصر حیاتی است که تاثیر زیادی بر عملکرد و عمر تلفن دارد. باتری تلفن پاناسونیک نیز همانند سایر باتری های قابل شارژ، ممکن است با مشکلات و خرابی ها روبرو شود که گاهاً مجبور به تعویض باتری تلفن پاناسونیک شویم. در این مورد، شناخت علائم خرابی باتری و نیاز به تعمیر باتری تلفن پاناسونیک و یا تعویض آن کمک بسیار مهمی در عمر باتری تلفن پاناسونیک خواهد نمود .

جزییات
درخشش در تاریکی با بلک لایت
مشاوره و پشتیبانی